Tiara Termal & Spa Hotel

Tiara Termal & Spa Hotel Bursa Çekirge’de yer alan, sessiz, huzurlu ve sağlıklı bir ortamdır. Bursa, tarihi özellikleri ve turistik yönleri yanı sıra kaplıcalarıyla da nam salmış bir ilimizdir. Bunun dahilinde var olan tüm tesisler de değer kazanmıştır. Farklı özellikte oda tipleri ile konuklarına alternatif sunabilme özelliğinin yanı sıra doğal kaynağından gelen termal havuzu ve gelenekselliği kenara bırakmayan Türk hamamı özelliğiyle de huzurlu tek adrestir. Butik otel kıvamında olup standart odaları, suite odaları, kral daireleri ile çeşitlilik gösterir.

Tiara Termal & Spa Hotel

Tiara Termal & Spa Hotel Oda Özellikleri

Tesiste standart odalar dışında suit oda tipleri ve kral daireleri mevcuttur. Konfor ve huzurun yakalandığı odalarda gereken ihtiyaçlar uygun bir şekilde yerleştirilmiştir. Tüm mobilyalar özel olarak tasarlanmıştır. Suit odalarda da aynı yalın ve sakin hissiyat konuklara aksedilmek üzere modern dizayn edilmiştir.

Tesisin Lezzet Durağı Özellikleri

Akdeniz ve Türk mutfağındaki zeytinyağlıların en güzel örnekleri misafirlere özel bir sunum eşliğinde takdim edilir. Yemeklerin lezzetinin yanı sıra görsel şölen de profesyonel olan aşçılar için son derece önem taşır. Zengin bir açık büfesi vardır. Farklı lezzetlerin yer aldığı geniş menüleri mevcuttur. Tiara Termal & Spa Hotel hem iş hem de kutlamalar gibi özel programlara özel bir kapasiteye sahiptir.

Tiara Termal & Spa Hotel - termal havuz

Bursa denince akla ilk gelenlerden bir tanesi de kaplıca hizmetleridir. Bunun nazarında tesiste sağlık ve şifa için doğal termal su kaynağı vardır. Termal su ile dolu geniş bir kapalı havuza sahip olup içeriği mineral ve elementlerle zengindir. Suları şifa dağıtma açısından çok özelliklidir. Özellikle sinir ve cilt üzerine hastalıklar başta olmak üzere romatizmal hastalıklarda son derece etkilidir. Bursa Çekirge’de bulunan tesis; Çekirge sularının değerinin hiç bozulmadan aktarılması sayesinde dünyada bile kaplıcalar içerisinde en iyi olanıdır.

Tiara Termal & Spa Hotel konukları tarafından genel olarak temizlik, güler yüzlülük, şehir merkezine yakınlık, konumunun güzelliği, termal havuzu, yemeklerin lezzetli oluşu açısından beğeniler almaktadırlar.

Cevap bırakın