Otantik Club Hotel

17. yüzyıldan beri var olan bir konakta hizmet veren Otantik Club Hotel Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yer almaktadır. Havaalanına 45 km, şehir merkezine ise 5 km uzaklıktadır. Otelin çevresi muhteşem bir peyzaj ile çevrilidir. Bu da otelin konaklayacağı yerde hem dinlenebileceği hem de yeşillikler arasında huzur bulacağı bir mekan olmasını sağlamaktadır. Otantik Club Hotel yüzme havuzları, kapalı havuzlar, birçok sağlık merkezlerinin bir arada bulunduğu eşsiz güzellikte bir yerdir. Geniş ve konforlu odaları rahatlığınıza rahatlık katacaktır. Aynı zamanda konferans, toplantı, organizasyon işleri içinde çok uygun bir yerdir. On yıldan beri hizmete açık olan bu otel iki özel ev ve bir konaktan oluşmaktadır. Bu da geçmiş yüzyılların kalıntılarıyla görsel bir şölen ortaya çıkarmaktadır.

Otantik Club Hotel

Otantik Club Hotel ve Özellikleri

Otantik Club Hotel açık ve kapalı yüzme havuzları, sağlıklı yaşam merkezi, hidromasajlı küvet, sauna ve buhar odası ile size huzurlu ve keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra Fransız, Türk ve İtalyan lezzetlerinin yer aldığı restoranları ile size eşsiz bir yemek ziyafeti de sunmaktadır.

Otantik Club Hotel - havuz28

 Otantik Club Hotel ve Oda Hizmetleri

Otelde toplam 24 adet standart oda bulunmaktadır. Bu odaların 17 adedi french yataklı, 7 adedi de twin yataklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Banyolarda küvet bulunmaktadır. Standart oda fonksiyonellerin hepsi mevcuttur. Büyüklükleri 15 m2 alanındadır. Bunun yanı sıra otelde ayrıca toplam 5 adet suit oda bulunmaktadır. Bunların 4 adedi junior süit, 1 adedi ise corner suit şeklinde tasarlanmıştır. Türk hamamlarının bulunduğu oda içerisinde, duşa kabin, şömine, yatakların üzerinde cumba bulunmaktadır. Büyüklükleri 45 m2 alanındadır.

Cevap bırakın