Kadı Konağı Termal Hotel

Bursa Osmangazi ilçesinde bulunan Kadı Konağı Termal Hotel, merkeze oldukça yakındır. Çevresinde birçok tarihi zenginlikleri bulacağınız tesiste termal suyun özellikleri ile şifa arayabilirsiniz. Bir yandan da bölgenin tarihi zenginliklerini yerinde görme şansını yakalayabilirsiniz. Beklentinizin çok üzerinden birinci sınıf hizmet sunan tesis, modern ve yenilenen hizmet kalitesi ile misafirlerini ağırlamaktadır. Oldukça makul fiyat aralıkları ile sunulan hizmetlerden yararlanarak siz de termal kaplıca tatili için tesisi tercih ederek huzurlu bir tatil planlayabilirsiniz.

Kadı Konağı Termal Hotel

Doğal Termal Sular Uzmanlar Tarafından Öneriliyor

Termal suları günümüzde birçok uzman tarafından yararları kanıtlanmış olan şifalı sular olarak tabir edilmektedir. Geçmişten günümüze kadar birçok kişi hastalıklarına şifa aramak için kaplıcaları tercih etmektedir. Bu sayede günümüzde pek çok modern konaklama tesisi misafirlerini ağırlamaktadır. Bursa, termal suları bakımından en zengin illerimizden biridir. Özellikle idrar yolu rahatsızlıkları ve kadın hastalıklarına çare arayanlar için şifa kaynağıdır. Çocuk sahibi olamayan çiftlerden eklem ağrıları çekenlere kadar birçok kişi termal suları tercih etmektedir. Konforlu ve huzur dolu bir tatil için siz de tesisin muhteşem hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otelde standart tek ve çift kişilik odalarla birlikte aile odası seçenekleri de bulunmaktadır. Kadı Konağı Termal Hotel ile siz de hastalıklarınıza çare bulmak ve şehrin kalabalığından ulaşmak için güzel bir tatil planı yapabilirsiniz.

Kadı Konağı Termal Hotel - havuz10

Kadı Konağı Termal Hotel ile Dört Mevsim Tatil

Klasik termal otellerin aksine tarihin izlerini taşıyan Kadı Konağı Termal Hotel modern imkanları ile huzur dolu bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır. Doğa ile iç içe harika manzarası ve doğal termal suları ile tercih edilen otelin misafirleri güzel düşüncelerle ayrılmış, dört mevsim tatil keyfini doyasıya yaşamışlardır. Siz de seçimlerinizde huzur dolu tatil imkanı sunan bu oteli tercih ederek güzel bir tatil planlayabilirsiniz.

Cevap bırakın