Huzur Termal Otel

Huzur Termal Otel, Bursa şehrinde konaklama seçeneği sunan gelişmiş bir oteldir. Otelin müşterilerin her ihtiyacını karşılamaya yönelik farklı oda çeşitleri bulunmaktadır. Her odanın içerisinde duş kısmı da bulunan bir banyo ve uydu kanallarını içeren bir plazma TV ve klima bulunur. Ayrıca ücretsiz wifi erişim imkanı da bulunmaktadır. Otelin en önemli özelliği alkolsüz olmasıdır. Bu sayede özellikle muhafazakar kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Odaların yapısı oldukça geniştir. Bütün odalar güzel Bursa manzarasına sahiptir.

Huzur Termal Otel

Kaliteli Tesisler ile Kaplıca Keyfi

Otelin müşteriler için farklı tesis seçenekleri bulunmaktadır. Müşteriler lobide yer alan rahat koltuk çeşitleri sayesinde bu kısımda kitap okuyarak, rahat bir zaman geçirebilirler. Otelin cafe-restoran kısmında ise farklı yemek çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca otelin hamam kısmı da yer almaktadır. Huzur Termal Otel müşterileri günlük uğraşların ardından hamam ile tüm yorgunluğu üstlerinden atabilirler. Otelin en önemli özelliği ise kaplıca kısmının bulunmasıdır. Huzur Termal Otel kaplıca tedavi merkezi işletme ruhsatına sahiptir. Tedavi amaçlı da kullanılabilen kaplıca tesisleri oteli diğer otellerden ayıran önemli bir seçenektir. Kaplıca kısmında farklı rahatsızlıklar için doğal yöntemler kullanılarak farklı tedavi seçenekleri sunulmaktadır. Otelin bu özelliği müşterileri tarafından çok beğenilmektedir. Otelin kullanıcı yorumları oldukça olumludur. Hiç kuşku duymadan tercih edebilirsiniz.

Huzur Termal Otel - termal banyo

Huzur Termal Otel ile Tüm İhtiyaçlar Bir Arada

Otelin odaları müşterilerim tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Bu sebeple de tüm odaların yapısı oldukça ferahtır. Odaların içerisinde ücretsiz terlik, bornoz vb. bulunur. Ayrıca odanın banyo kısmında müşterinin ihtiyacı olabilecek şampuan, sabun, diş fırçası ve diş macunu gibi malzemeler ücretsiz olarak sunulur. Odada yer alan plazma TV ile tüm uydu kanalları kolay bir şekilde izlenebilir. Ayrıca yüksek hıza sahip wifi internet bağlantı seçeneği ile de internet üzerinden kolay bir şekilde istenilen işlem gerçekleştirilebilir. Ayrıca birçok odanın güzel manzaraya sahip balkonu bulunur.

Cevap bırakın