Gönlüferah Hotel Termal & Spa

Bursa, kaplıcalar bakımından ülkemizin en zengin yer altı kaynaklarına sahip bölgelerinden biridir. Bölgede birçok yer altı kaynakları mevcut olup, siz de kaplıca suları ile rahatsızlıklarınıza elveda demek için tesisi tercih edebilirsiniz. Ulaşım bakımından son derece kolay bir bölgede yer alan Gönlüferah Hotel Termal & Spa, aynı zamanda havalimanına 65 km mesafede bulunuyor. Dilerseniz kendi aracınız, otobüs ya da hava yolunu kullanarak bölgeye ulaşabilirsiniz. Tesiste birçok detay müşteriler için kusursuz şekilde kurgulanmış olup, ekonomik, standart, sultan odası, şehzade odası gibi seçeneklerden yararlanarak harika bir tatil planlayabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında hizmet veren tesisi siz de tercih ederek termal otel özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Gönlüferah Hotel Termal & Spa

Gönlüferah Hotel Termal & Spa ile Konforlu ve Huzur Dolu Bir Tatil

Tesisin en önemli özelliği doğa ile iç içe olmasıdır. Tesise gelen misafirler şehir hayatından uzaklaşarak keyifli ve konforlu tatil için, bölgede ki en modern termal konumunda olan bu tesisi tercih ediyor. Huzur dolu muhteşem bir tatil için siz de oteli tercih edebilirsiniz. Termal kaynak suları çeşitli hastalıklara iyi geldiği biliniyor. Uzun yıllardır bölgede ki termal suları çeşitli hastalıklara şifa olması nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilmiştir. Günümüzde ise termal hizmetleri ile konaklayacağınız oteller termal sulardan konforlu bir şekilde yararlanma imkanı sunuyor. Dört mevsim faaliyetlerini sürdüren Gönlüferah Hotel Termal & Spa, aynı zamanda Türk ve dünya mutfağından harika lezzetleri müşterilerine en güzel şekilde sunuyor.

Gönlüferah Hotel Termal & Spa - hamam

Oteli tercih edenler çeşitli hastalıklarından kurtulurken, otelin çalışanlarından ve sunulan modern hizmet kalitesinden fazlası ile memnun şekilde otelden ayrılıyor. Siz de klasik termal otellerin dışında sunulan modern hizmetlerden yararlanarak otelden ayrılmak isterseniz, tesisi tercih ederek planlamalarınızı yapabilirsiniz.

Cevap bırakın