Boyugüzel Termal Hotel

Bursa, yüzyıllardır tercih edilen termal kaplıca sularına sahip, en önemli şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Bölgede birçok tesis bulunmakta olup, siz de Boyugüzel Termal Hotel ile huzuru ve konforu bir arada bulabilirsiniz. Tesis uzun yıllardır termal otel olarak hizmet vermeye davam etmektedir. Tesiste termal hamam ve ücretsiz internet gibi hizmetler bulunmakta, güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Tesiste 58 adet oda olup, beklentinizi karşılayacak oda özelliklerinden dilediğinizi tercih ederek harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Boyugüzel Termal Hotel

Boyugüzel Termal Hotel ile Hastalıklarınıza Veda Edin

Uzman eşliğinde termal suyun özelliklerinden yararlanarak hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bursa termal suları, dünyanın en önemli kaplıca suları arasında gösterilmektedir. Romatizma rahatsızlıklarından eklem ağrılarına, damar tıkanıklıklarından solunum sıkıntısına kadar birçok hastalığın tedavisi için siz de bu oteli tercih ederek huzur ve sağlığı bir arada bulabilirsiniz. Doğa ile iç içe yer alan tesis modern mimari yapısı ile dikkat çekmektedir. Termal hamam yeni restore edilmiş olup, 24 saat müşterilerine hizmet sunmaktadır. Su sesleri ile dinlenirken tüm yorgunluğunuzu atarak huzur bulacağınız otelde siz de hastalıklarınıza veda ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boyugüzel Termal Hotel - oda

Termal Hamam Birçok Müşteri Tarafından Beğeniliyor

Son dönemlerin en gözde kaplıca otelleri arasında yer alan Boyugüzel Termal Hotel, müşteriler tarafından ilgi görmüş ve beğenilmiştir. Siz de tatil planlarınızda tesisi tercih ederek keyifli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Özellikle oteli ziyaret etmiş müşteriler termal hamamı çok beğendiklerini ve huzur bulduklarını belirtmişlerdir. Siz de termal otel seçiminizde doğanın içerisinde konumlandırılmış oteli tercih ederek uzman eşliğinde termal su ile hastalıklarınıza şifa bulabilirsiniz.

Cevap bırakın