Bluebay Çelik Palace

Bursa’nın merkezinde bulunan Bluebay Çelik Palace şık dizaynı ile güzide alanların çevresinde bulunmaktadır. Bluebay Çelik Palace Atatürk’ün verdiği talimatla 1900’lerin en ünlü mimarlarından Guilo Mongeri tarafından inşa edilmiştir. Doğal bir kaynaktan direk olarak termal su alan otel ayrıca şehirdeki en büyük termal havuza da ev sahipliği yapmaktadır.

Kadın ve erkeklere özel ayrı ayrı havuz olanakları bulunan otelde lezzetli menü seçeneklerinin yer aldığı a la carte restoran haricinde açık ve kapalı restoran da bulunmaktadır. Şehrin en güzel manzarasına sahip olan otel oldukça kapsamlı hizmetlerle misafirlerini ağırlamaktadır.

Bluebay Çelik Palace

Bluebay Çelik Palace Hizmetleri

Şehrin olağanüstü iç tasarımına sahip olan otel şahane manzara olanağı sunan birbirinden farklı oda konseptleri ile misafirlerine hizmet vermektedir. Çok özellikli otelin oda içi hizmetleri arasında 24 saat oda servisi, tv, ayarlanabilir klima, kablosuz internet, mini bar, dijital elektronik kasa vb. gibi ücretli ve ücretsiz sunum ve aktivite imkanları mevcuttur. Ayrıca Türk hamamı, sauna, termal havuz, spa gibi hizmetler de Bluebay Çelik Palace ayrıcalığı ile sizlere sunulmaktadır.

Bluebay Çelik Palace - termal havuz

Bluebay Çelik Palace Termal Sıcak Suyu

Birbirinden faklı otel içi hizmetleri ile misafirlerine mükemmel bir tatil imkanı sunan otel yararlı minerallere sahip termal suyu ile çeşitli rahatsızlıklara karşı şifa sunmaktadır. 47 derecelik sıcaklığa sahip termal havuzlarıyla siz de sağlıklı bir tatil geçirebilir, hastalıklarınıza çare bulabilirsiniz. İyileştirici bir etkiye sahip olan termal suyu; egzama, artroz, astım, romatizma gibi alerjik hastalıklar, artrit, neuralgie, gut, yorgunluk, romatoid ve bazı kadın hastalıkları üzerinde etkilidir.

Cevap bırakın